Elysian Ariadne

  • 75 m²

Elysian Ariadne Athene appartementen liggen op minder dan 550 meter afstand van het Iaso-ziekenhuis en op 5-minuten loopafstand van Nomismatokopio metrostation. Er is draadloos internet voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.

Elysian Ariadne appartementen bieden gasten de handige voorziening van een haardroger en handdoeken in de badkamer.

Het appartement heeft een complete keuken.

Het appartement is gelegen binnen 6 km van Klooster van Kisariani. Het ligt op rijafstand van 10 minuten van Monastiraki station.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Elysian Ariadne Athene
Small Gem Studio Athens, Next To Metro Nomismatokopeio
Mobiele prijsaanbieding

Small Gem Studio Athens, Next To Metro Nomismatokopeio

9.5
Voortreffelijk 91 beoordelingen
627 m van de accommodatie
USD 112 USD 101
per nacht
Down Town Chalandri
Mobiele prijsaanbieding

Down Town Chalandri

8.4
Heel goed 14 beoordelingen
1.8 km van de accommodatie
USD 87 USD 78
per nacht
Lovely Cosy Apartment In Papagos
Mobiele prijsaanbieding

Lovely Cosy Apartment In Papagos

2.1 km van de accommodatie
USD 98 USD 88
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Droger

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Koffie- en theefaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Licentienummer00003990469
    Veelgestelde vragen
    • Welk openbaar vervoer is er in de buurt van Elysian Ariadne appartement?
      Het dichtstbijzijnde metrostation Nomismatokopio bevindt op 5-minuten loopafstand van Elysian Ariadne appartement.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Elysian Ariadne appartement?
      Restaurants in de buurt van Elysian Ariadne appartement zijn onder andere Fabulous Souvlaki en Melitini restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Biedt Elysian Ariadne appartement internetverbinding?
      Ja, Elysian Ariadne appartement biedt draadloos internet.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Elysian Ariadne appartement?
      Elysian Ariadne appartement is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een koffie/theezetapparaat en een koelkast.
    • Ligt Elysian Ariadne appartement naast het treinstation?
      Het treinstation Monastiraki bevindt zich op afstand van 8 km van Elysian Ariadne appartement.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Elysian Ariadne Athene

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten